Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Platnosť účtu bola ukončená, web bude natrvalo zmazaný za:

Pokiaľ chcete platnosť účtu obnoviť, napíšte nám na podpora@chytry-web-maklera.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový byt ,Bosákova ulica

Ponúkame na predaj 2-izbový byt ,Bosákova ulica

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Bosákovej ulici o výmere 51,56 m2 + balkón na 9/16 posch.
Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba,kuchyňa spojená s obývačkou, spáľňa s veľkým šatníkom, kúpeľňa s WC
Výborná občianska vybavenosť: (zastávka električky 3 minúty od bytového domu). výborné napojenie na most SNP, Apollo a Prístavný most. V blízkosti pošta, zdravotné stredisko, lekáreň,školy, škôlky, ihriská, trhovisko,sad J. Kráľa,Aupark.....Byt je kúpou voľný

Cena :169.900.- EUR


Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri ,notárskych poplatkov a hypotekárnych služieb

Fotogaléria

Jaroslava Konyariková

Volám sa Jaroslava Konyariková a som majiteľka  realitnej kancelárie JK reall SK s.r.o  a členka realitnej únie SR. Mám za sebou úspešné absolvované viaceré školenia  SORA (Slovenská realitná asociácia), v oblasti komunikácie a psychológie predaja.

V realitách pracujem od roku 2006.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni.  Využívam profesionálneho fotografa, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Ráda sa s Vami stretnem pri káve.


Jaroslava Konyariková

Kontaktný formulár