Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Platnosť účtu bola ukončená, web bude natrvalo zmazaný za:

Pokiaľ chcete platnosť účtu obnoviť, napíšte nám na podpora@chytry-web-maklera.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom na Lombardiniho ulici

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v atraktívnej časti Bratislavy na Lombardiniho ulici .Úžitková plocha je 228 m2, zastavaná plocha 111 m2. Dom bol využívaný na administratívne účely.
Dom je trojpodlažný.
Dispozícia:
1.NP - vstupná chodba, recepcia, zasadačka, toaleta, technická miestnosť
2.NP - 2 izby ( kancelárie), toaleta a terasa o výmere 17 m2
3.NP - 3-izbový byt - kuchyňa, obývačka, spálňa, detská izba, kúpeľňa ,toaleta( t.č. 3 kancelárie)
V celom dome je klimatizácia
Dom je vhodný , ako dvojgeneračný dom alebo aj na podnikanie , kde je možné spojiť bývanie s podnikaním.
Vyhľadávaná tichá lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou. V blízkosti jazero Kuchajda, základná škola , materská škôlka,nákupné centrum VIVO, plaváreň. V blízkosti zástavka autobusu a električiek...

Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri ,,,notárskych poplatkov a hypotekárnych služieb

 

Fotogaléria

Jaroslava Konyariková

Volám sa Jaroslava Konyariková a som majiteľka  realitnej kancelárie JK reall SK s.r.o  a členka realitnej únie SR. Mám za sebou úspešné absolvované viaceré školenia  SORA (Slovenská realitná asociácia), v oblasti komunikácie a psychológie predaja.

V realitách pracujem od roku 2006.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni.  Využívam profesionálneho fotografa, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Ráda sa s Vami stretnem pri káve.


Jaroslava Konyariková

Kontaktný formulár