Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Platnosť účtu bola ukončená, web bude natrvalo zmazaný za:

Pokiaľ chcete platnosť účtu obnoviť, napíšte nám na podpora@chytry-web-maklera.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Doľany

 

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný ,útulný 5 izbový rodinný dom v obci Doľany na pozemku o výmere 350 m2. Rodinný dom je dvojposchodový s úžitkovou plochou 170m2, dispozične pozostáva:
Prízemie: vstupná hala s roldorom, samostatná toaleta, špajza, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba s výstupom do záhrady ,kde sa nachádza aj altánok s posedením pre veľkú skupinu ľudí, záhradný krb a bazén
Poschodie: schodisko, chodba, 4 x izba, kúpeľňa s vaňou a wc, šatník, 2 x balkón
Dom bol skolaudovaný v roku 2000. Následná rekonštrukcia bola v r.2015
Na pozemku sú všetky IS okrem kanalizácie, ktorá je riešená žumpou,studňa, závlaha,solárne panely. Parkovanie je možné pre 2 autá pred domom a dve autá v uzatvorenej dvojgaráži. Pod garážou vínna pivnica. Obec Doľany ponúkajú kompletnú občiansku vybavenosť a krásnu prírodu

CEna : 285.000.- EUR

Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri ,notárskych poplatkov a hypotekárnych služieb

Fotogaléria

Jaroslava Konyariková

Volám sa Jaroslava Konyariková a som majiteľka  realitnej kancelárie JK reall SK s.r.o  a členka realitnej únie SR. Mám za sebou úspešné absolvované viaceré školenia  SORA (Slovenská realitná asociácia), v oblasti komunikácie a psychológie predaja.

V realitách pracujem od roku 2006.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni.  Využívam profesionálneho fotografa, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Ráda sa s Vami stretnem pri káve.


Jaroslava Konyariková

Kontaktný formulár