Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Láb

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj 6-izbový rodinný dom, bazénom a rozľahlým pozemkom v obci Láb.

Úžitková plocha domu je cca 286 m2, trávnatý pozemok so záhradou je o výmere 1200 m2, možnosť dokúpiť aj ornú pôdu s výbornou bonitou o výmere 6000 m2, ktorá sa nachádza za domom.

Dom sa nachádza v tichom prostredí v centre obce, s krásnym výhľadom na polia a lesy s orientáciou na juhozápad.
Ponúkaný dom bol skolaudovaný v roku 2006, úžitková plocha je cca 286 m2, pozemok so záhradou je o výmere 1200 m2. Pozemok je rovinatý. Na pozemku sa nachádza bazén, záhradný domček 24 m2, ktorý je využívaný ako pivnica. Z prednej strany domu sú dve garáže. Na pozemku sú všetky IS, studňa.

Prízemie domu tvorí kuchyňa vybavená modernou kuchynskou linkou so spotrebičmi, komora, obývačka s jedálňou a krbom/oceľová vložka (34 m2), komín je vyvložkovaný s prieduchmi na poschodie, toaleta s umývadlom, kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom, izba so šatníkom. Prechod z kuchyne a obývačky/jedálne je na vonkajšiu dláždenú terasu o výmere 52m2 s juhozápadnou orientáciou. Poschodie tvorí dve samostatné časti: A: 2 veľké izby, spoločný balkón o výmere 3.5 m2, orientované na juhozápad, toaleta s kúpeľňou v ktorej je vaňa. B: 2-izbový byt, toaleta, kúpeľňa kde je rohová vaňa, kuchyňa, balkón o výmere 3,5 m2. Okolie domu tvorí trávnatá záhrada s parkovou úpravou s automatickým zavlažovaním a vlastná studňa. Plavecký bazén má rozmery 8 x 4 x 1,4m. Vykurovanie je plynové (kondenzačný kotol - zn. Buderus /2018/), centrálne pre celý dom. Kanalizácia pripojená na miestnu kanalizáciu. Voda z verejného vodovodu, voda na polievanie zo studne. V dome je štruktúrovaná kabeláž, rozvod televízneho signálu, dom je zabezpečený alarmom a s diaľkovým ovládaním na dvojgaráž. Konštrukcia domu je tehlová, okná sú drevené, podlaha drevená ( jaseň )

CENA:390.000.-EUR

 

Fotogaléria

Kontaktný formulár